категорії: афіша події

"Ще не вмерла! Україна" (національний перформанс)

теґи: вистава, Театр-студія "Образ"
Початок: 24.04.2014 19:00
Місце: Національний палац "Україна", Малий зал
Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 103
Предмет події: вистава Кількість відвідувачів: 0

  Театр-студія «Образ» представляє прем’єру національного перформансу «Ще не вмерла! Україна».

  Якщо політика – це розум нації, економіка – її тіло, то мистецтво – це її душа, душа нації. І хоча може здаватися, що Україна зараз і 200 років тому – це дві різні держави, українська душа залишилася незмінною – вірною, люблячою, ліричною, емоційною, жертовною, справжньою.

  Не вірите? Тоді спробуйте відрізнити у нашому перформансі поезії Тараса Шевченка чи Лесі Українки від творів наших сучасників – вони однаково пульсують різкими проблемами й щирими рішеннями.

  Звіртеся, чи насправді Ви добре знаєте Україну? Посперечайтесь з нами про український підхід до кохання й розлуки, патріотизму чи еміграції, рідної мови, політики і війни, мистецтва і духовності. Пошукайте з нами українську мрію, зарядіться вірою і натхненням.

  «Ще не вмерла! Україна» – це національний перформанс, який мовою сучасного театру -  через поезію, прозу, відео, музику, танець, українською і російською, говорить про одне – Єдину Україну.

Бо нація народжується лише там, де в неї по-справжньому вірять!

Чекаємо на Вас 24 квітня 2014 року о 19.00 у малому залі «Палацу Україна».Замовлення квитків за телефоном: 097 977 79 43, вартість квитків – від 70 до 120 гривень.

 
Я був там